MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Terapie » Komplexní prevence

Komplexní prevenceInnovators.jpg

Pokud se chcete o své psychické zdraví v rámci vašeho týmu starat preventivně, navštivte můj startup Soulmio.com, který se specializuje na celostní přístup k psychickému zdraví. Komplexní program duševního zdraví ocenila i letošní porota Innovators20 a zařadila tento nápad mezi top 20 nápadů, které pomáhali v loňském roce měnit Česko. 

Startup založený v roce 2019, zahrnuje online psychologickou poradnu, prevenci mental wellness, konzultace pro HR manažery a ředitelé, webináře, workshopy, e-inspiraci každý měsíc, podcasty, články a odborná videa.  Můžete si také objednat jednotlivé moduly samostatně. 

V rámci psychologické online poradny se s psychology můžete poradit jakémkoli tématu, které vás trápí. Konzultace můžete využít kdekoliv, kdykoliv, stačí si jen vybrat psychologa, zarezervovat hodinu a pustit se do online sezení. Nemusíte se registrovat, ani dlouho čekat, připojte se a podělte se o své starosti s odborníkem. 

Soulmio se rozrostlo také o vzdělávání veřejnosti a již dvakrát pořádalo oblíbené Mental Wellness Days. Na těchto dnech mentálního zdraví najdete přes 20 přednášek z oblasti duševního zdraví, mentálního rozvoje osobnosti a prevence. Za symbolické vstupné se můžete dozvědět například: Jak vytvářet psychologické bezpečí v týmu, Jak nezůstávat v nekonečné válce s druhými, Jak být v klidu na sociálních sítích, Jak zvládat stres, Role muže v moderní společnosti, Jak žít vědomý život, Life management pro ženy, Rozdíl mezi psychologem a psychoterapeutem a další.