MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Terapie » Individuální terapie

Individuální terapie & KOUčink
SimVojta.jpg

S klienty řeším oblasti zvládání stresu, příčiny depresí a úzkostných stavů, přehlcení, zpracování pocitu, že jsou osamělí, nepochopeni, ztratili sami sebe, necítí vlastní hodnotu, pociťují příznaky syndromu vyhoření a panických ataků. Mým posláním je provázet muže i ženy v náročném období plném životních zkoušek a změn.  Specializuji se na C level & board manažery a majitele firem. 

Prošla jsem jak budováním vlastní firmy, tak vedením dalších firem. Mou přidanou hodnotou je pochopení často až nelidské zátěže a tlaku, které jsme ochotni převzít. Zároveň využívám svůj přesah do byznysu. Aby naše sezení nebylo jen o tom "měli byste více spát a více pít vodu", preferuji konkrétní techniky a dlouhodobější spolupráci. Každý potřebuje individuální přístup a každý si zaslouží přijetí, porozumění a pochopení.  Nejsem psycholog, jsem průvodce vnitřní transformace ke stabilně a šťastnému životu, kde je vyvážená byznysová zátěž s osobním životem. 

Můj příběh

Celý život jsem pracovala na manažerských pozicích. Byla jsem věčně přetažená, unavená, ale práce mě stejně jako vybíjela, tak i nabíjela. Neměla jsem nikdy dost. Svátky, víkendy, narozeniny, Vánoce, pořád jsem měla v hlavě manažerský režim. V momentě, kdy jsem začala odpočívat, mě týden v kuse bolela hlava, takže když jsem někam neodjela alespoň na 3 týdny, nebyla šance, že se vůbec tělo stihne zrelaxovat.

A tak jsem vyhořela. Dvakrát, protože když se vám to stane poprvé a zvládnete to, máte pocit, že se to po druhé nemůže stát.

Jenže, když se dostatečně nepoučíte, stane se to opakovaně. A klidně desetkrát. Po několika letech boje s depresemi, se mi konečně podařilo udělat kompletní změny ve svém životě, bez užívání antidepresiv a jakýchkoliv psychotropních látek, jsem se rozhodla předávat tuto cennou zkušenost dál.

Byla jsem bytost plná bolavého obsahu s absolutní ztrátou zájmu o cokoliv, co se děje ve vnějším světě. Měla jsem pocit, že můj život skončil, a že mi nikdo nerozumí. Byla jsem emočně prázdná, nevěděla jsem jak si pomoct, vůbec nic jsem nevěděla o stavech, které každý den přicházely. Netušila jsem, jestli budu někdy ještě vůbec "normální". Napřed tyto stavy měly fyziologické projevy (zablokovaná záda, bolest krční páteře, záněty ledvin, atd.), později se dostavily halucinace, stavy úplné ztráty sama sebe. V poslední fázi přišly strachy, kdy jsem nevěděla, jestli se druhý den vzbudím, protože jsem neměla motivaci, sílu ani energii. Opakovaně mi byly předepsány antidepresiva, které jsem si však nikdy nevzala. Naučila jsem se o svou psychiku na denní bázi pečovat.

Strávila jsem několik let čtením odborných knížek, autogenním tréninkem, prací se strachem, meditacemi, mindfulness, tréninkem psychické odolnosti, psychologickými workshopy, psychoterapiemi, duchovními semináři, vyzkoušela jsem východní medicínu a další různé podpůrné aktivity v oblasti duševního i fyzického zdraví. Postupně jsem se dala dohromady. Asi to bylo podstatně pomaleji, než by to bylo pomocí medikace, nicméně naučila jsem se těmto stavům předcházet a to je pro mě v mém současném podnikání, to nejcennější. Dnes tyhle zkušenosti předávám dál. Mám za sebou cca 800+ hodin sezení s klienty.

Služby

Podíváme se na detail vaší situace. Pomocí hlubokých rozhovorů (které nemusí být příjemné) se dostaneme k jádru věci tak, abychom si problém mohli plně uvědomit, pojmenovat a pracovat s ním. Pokud nevíte, kde začít, navedu vás. Nemusíte se předem nijak připravovat. Na sezení se vždy pokouším navodit maximální psychologické bezpečí a řešit dané téma konkrétně, nikoli podle obecných pouček. Ze sezení si dělám poznámky a obsah sezení zůstává vždy pouze mezi mnou a klientem. Schůzky probíhají pouze online formou, protože žiji dlouhodobě v zahraničí

Proč mě to baví?

Protože mě baví pomáhat lidem, kteří mají potenciál zlepšit svůj život a žít v plné síle a smysluplnosti. 

Protože není nic horšího, než když stojíte tam, kde nic není a nemůžete se posunout dál. 

Hluboké a otevřené rozhovory vedou k uvědomění mnoha témat a problému a na každý problém existuje řešení. Zastávám názor, že všechno špatné je vždy k něčemu dobré. Mám hodně energie a ráda se o ni dělím s lidmi, kteří ji potřebují. Jak moc se mi otevřete, závisí čistě na vás. 

Kolik to stojí?

  • Úvodní sezení, 60 minut = 2.500 Kč
  • Každé další sezení, 90 minut = 4.000 Kč
  • Půldenní terapie v přírodě = 12.000 Kč

Storno méně než 24h před objednaným sezením je ve výši 100% částky. Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH.  

Jak se mám objednat? 

Vyplňte prosím níže uvedený formulář s vašimi časovými možnostmi a oblastí, kterou se chcete zabývat. První hodinové sezení stojí 2.500 Kč a po sezení si oboustranně zhodnotíme, zda naše spolupráce dává smysl a má tu správnou chemii. 

Pole označená * jsou povinná.