MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Terapie » Reference

Reference

Nejvíc mě baví její přesah do byznysu. Mám pocit, že skutečně rozumí tomu, jak se cítím, což je pro mě při vedení desítek lidí klíčové, a zároveň jiné oproti běžným sezením s psychologem. Používá kombinaci metod, přemýšlí racionálně i spirituálně a během těch 90 minut se vždycky někam posuneme. Dostal jsem na ni doporučení, chodím každých 14 dní a jsem spokojený. 

Honza, Praha 

K Simoně jsem začal docházet, abych se zbavil depresí. Po třetí terapii jsem se naučil, jak mám se sebou pracovat, když úzkosti přijdou. Po dvou letech jsem nahradil Neurol prací sám na sobě. Naučil jsem se lépe poznat sám sebe a cítit, když to není OK. Simona má obrovskou sílu a chuť dělat lidi šťastnější. Z jejich terapií odcházím nabitý. Nyní k ní začala chodit i moje žena. Nevadí mi ani dojíždění z Brna, stojí to za to. 

Milan, Brno

Díky, že jste mě přijala takovou, jaká jsem. Mám díky vám mnohem větší stabilitu sama v sobě. Moc se mi líbí, že střídáme prvky otázek, na které hledám sama odpovědi a konkrétní cvičení. Zejména ty meditační jsou opravdu zázrak pro můj vnitřní klid.  

Míša, Zlín

Chtěl jsem řešit původně nefunkční vztah s přítelkyní a panické ataky. Jsem po 15 letech podnikání unavený a firmu bych nejraději prodal. Podle Simony je za ním jiný vzorec programu z mé minulosti. Zatím jsem byl na pěti sezeních, a asi po třetí se to začalo uvolňovat a začal jsem to téma vnímat jinak. Vyzkoušel jsem změnit postoj k problému. Moje přítelkyně je nadšená. Pokračujeme v práci na vztazích a zatím je to dobré cestě. Je to dřina, ale když vidím ty reálné výsledky, vždycky se na Simonu těším. Myslím, že je super, že je přesně taková, jak na webu píše, a proto k ní mám důvěru od první chvíle. 

Petr, Praha

Na Simonu jsem dostala doporučení do svého známého. Od první schůzky jsem nic moc neočekávala. Moje téma (jak říká Simona, nemá ráda slovo problém) souvisí se strachem změnit práci. Cítím se vyhořelá a taková bez hodnoty. Jsem dlouhodobě ve vysoké manažerské funkci v korporátu a mám pocit, že když odejdu, všechno spadne.  A celkově těch strachů mám docela hodně. Mám průběžně pocit, že nejsem dost. Ani pro svého manžela, který mi říká, že mě miluje. Já se ale necítím hodna jeho lásky nebo jak to popsat. Už první setkání bylo jako magnet. Měla jsem pocit, že mi konečně někdo rozumí, nesoudí mě a můžu mu říct celou pravdu a všechno, co mě trápí. Chodím každých 14 dní a jsem za to moc vděčná. 

Jana, Praha