MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Terapie » Pro firmy

Den duševní prevence: Syndrom vyhoření, standup comedy

S novinářem, spisovatelem a standup komikem Milošem Čermákem jsme připravili unikátní koncept workshopu: Den duševní prevence. Za necelé čtyři hodiny s vámi nasdílíme spoustu konkrétních tipů, jak se vyvarovat depresím, panickým atakům a úzkostem a v druhé části se hodně nasmějete a uvolníte. 


1. částDen-Dusevniho-Zdravi_Simona_Milos.jpg

Syndrom vyhoření je dlouhodobý stav, kdy se u člověka vytrácí zájem o život, tvořivost, iniciativa a jakákoliv chuť dělat činorodé věci a dosahovat výsledků. Přetrvávají negativní pocity, depersonalizace, ztráta smyslu života, často se člověk pohybuje na hranici zoufalství a bezmoci. Těmto stavům se dá předcházet. Na workshopu si ukážeme konkrétní metody jak. Podíváme se na příčiny syndromu vyhoření, na to, jakou podobu mohou mít panické ataky a co se v nás děje, když zažíváme úzkosti. Program je pojatý příklady z praxe a konkrétními ukázkami z vlastního prožitku. K dispozici bude po skončení přednášky lektorka pro individuální poradenství.

 

2.část

Druhá část workshopu je věnovaná smíchu, jak se zbavit trémy a jak lépe mluvit na veřejnosti. Dvouhodinová nálož plná pozitivní energie, legrace a praktických ukázek, jak komunikovat uvolněně, jak pracovat s vtipy a jak v sobě objevit potenciál spontánnosti a kreativity. Do standup comedy se zapojuje postupně celý tým. Atmosféra bývá uvolněná a naplněná smíchem a sebepoznáním. 

 

Lektoři: Simona Zábržová, Miloš Čermák

 

Workshop je pro omezený počet účastníků (max. 15), trvá tři a čtvrt hodiny čistého času. Po posledním workshopu je ještě krátký čas na diskusi. Cena: 30.000 Kč bez DPH. Aktuálně máme k dispozici volné termíny na březen 2020. Ohledně volných termínů prosím pište: simona@sim-ona.com