MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Terapie » Career Online Booster

Career Online Booster

Potřebuješ se v kariéře najít? Chceš si ověřit, jak silné jsou doopravdy tvé silné stránky? Umíš skvěle využít dovednosti, které jsou ti dány? Právě pro tebe máme nadupaný balíček Career Online Booster. 

Co s Career Online Boosterem získáš?YC2.jpg

Moderní diagnostika se díky jednoduchému video dotazníku podívá, jak zvládáš stres, jak umíš věci organizovat, jak moc jsou pro tebe klíčové vztahy na pracovišti nebo co tě motivuje. 

Za výsledky nestojí automat, který proběhne tvé odpovědi a vyplivne generický výstup. Získáš přehlednou moderní zprávu od psychologa, která popisuje dovednosti a postoje vzhledem ke konkrétním pracovním situacím.

V následném rozhovoru s psychologem pronikneš hlouběji do svých výsledků a dostaneš od odborníka jasná doporučení, jak ve tvé situaci dále postupovat.

Čekají tě tedy celkem tři fáze. Psychologický profil, tvůj vlastní pohled sám na sebe a rozhovor s psychologem. Dává ti to smysl? Gratulujeme, tak pojď za námi, rádi tě nasměrujeme, jak dál. 

 

banner_maly.jpg

 

Do 30.6.2020 unikátní příležitost naskočit na Career Online Booster jen za 1.990 Kč včetně DPH. společně se podíváme, která kariérní cesta je pro tebe nejvhodnější.  Pokud ses rozhodl pustit se do toho s námi, klikni na banner "Chci vyrazit" a pojď!

Co se bude dít?

Vyplníš údaje, zaplatíš bezpečně přes platební bránu 1.990 Kč, počkáš, až ti obratem přijde email s instrukcemi, jak kariérní diagnostiku správně realizovat, pomocí videa natočíš své odpovědi a do 2 dnů ti přijde zpráva, kterou pak můžeš konzultovat s psychologem pomocí online nebo tel. hovoru.