MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Byznys » Reference

Reference

Na Simoně mě inspiruje její velkorysost, otevřená mysl a smysl pro obchod. Kde vidí ostatní už hranice, tam Simona rozkrývá ještě mnoho příležitostí pro násobení zisku. Simona se pouští do věcí naplno a s vášní. Ta se promítá i do schopnosti strhnout ostatní ke splnění vytyčených cílů. U Simony si také vážím její dychtivosti po poznání světa stejně jako touhy po sebepoznání a neustálého zdokonalování se. Za důležité rovněž považuji, že je Simča v osobních vztazích čestná a snaží se ostatním pomáhat.

Lenka Ševítová, Project Manager, Giftisimo

Simona má v sobě ohromný elán a chuť měnit věci k lepšímu, kterými umí nakazit ostatní ve svém okolí. Navíc jako jeden z mála lidí, které znám, má reálnou (a především úspěšnou) zkušenost z retailu i e-commerce. A to je něco, co se jí bude do budoucna obrovsky hodit.

Kamil Gric, CEO, Narrative Media

Simona pro mne byla jedním z hlavních důvodů, proč jsem se vrátila do Giftisima. Bylo naprosto úžasné, kam dokázala celou firmu posunout za tak krátký čas. Její drive a optimismus je šíleně nakažlivý a to je skvělé! Umí být lidská i přísná zároveň, dokáže motivovat i vyslechnout a pracovat s ní je zkušenost k nezaplacení a za to jsem moc vděčná!

Karin Horňáková, Provozní ředitel, Giftisimo

Simona je unikátní manažerka ve všech ohledech. Má neskutečné zapálení pro danou věc, čímž dokáže nakazit všechny kolem sebe. Její kreativita je obdivuhodná, out-of-the-box přemýšlení je jí vlastní a nezřídka kdy vás překvapí svými nápady. A když jde do tuhého, chcete manažera, který problémy aktivně řeší, je čestný, transparentní a spolehlivý. A přesně taková je Simona.

                                                                                                                                                                                                                                           Radim Malota, Creative Director, SUITU websites 

Simona je jednou z nejlepších manažerek, se kterou jsem během svého působení v PR spolupracovala a která si získala můj plný respekt a uznání. Má obdivuhodný smysl, díky kterému si dokáže vybrat ke spolupráci ty nejlepší lidi a dovolím si říct, že je natolik schopná a úspěšná, že přiměje ke spolupráci takřka kohokoliv. Umí být nekompromisní, zakládá si na kvalitě, vždy jedná na rovinu a očekává přímost i od druhých. Na druhou stranu je velmi empatická, dokáže ostatní pozitivně motivovat a to i v případě, že se vám chystá zadat náročný pracovní úkol. Pro Simonu jsou klíčové výsledky, stejně tak jí ale záleží na lidech samotných.  

Linda Tomsa Kalašová, PR manager

Se Simonou spolupracuji z pozice grafika již několik let v rámci několika firem a spousty projektů. Rozhodně oceňuji její zápal, empatii, schopnost zvládat velké množství práce a především pak její komunikační dovednosti. Simona je velmi výrazná osobnost, kterou určitě nenajdete stát někde v koutě a umí se velmi zřetelně prosadit. Jsem si jistý, že ať už prošla jakoukoli firmou, byla součástí nějakého projektu nebo jste s ní jen jednorázově spolupracovali, rozhodně její jméno nezapomenete. Troufám si tvrdit, že se stane přínosem, ať už se pustí do čehokoli.

Jan Wisla, UI/UX designer 

Na Simoně oceňuji především kombinaci přátelské povahy, množství kreativních nápadů a tah na branku. Má nesporné obchodní vlohy a umí dotáhnout věci do úspěšného konce.

Jan Fencík, Performance Strategist, Fikomedia

Se Simonou jsem úzce spolupracoval v Acomware. Oceňoval jsem její neustálou snahu získávat nové a významné klienty a strategicky rozvíjet obchodní příležitosti. Vše ještě dokázala dotáhnout do úspěšného konce. Díky Simoně získal Acomware nespočet významných klientů.

Viktor Malcev, Consultant

Simona je člověk nabitý energií, který se nebojí otevřít zamčené dveře a udělat pak za nimi skvělý dojem. Krom toho je vždy pozitivně naladěná a dodá businessu i projektům spoustu elánu.

Jan Penkala, ecommerce expert