MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Blog » Najděte si práci podle skutečných dovedností

Najděte si práci podle skutečných dovedností

Probíhající krize zamávala ve firmách s nábory nových zaměstnanců i optimalizací současných týmů. Některé firmy propustili zaměstnance, aniž by se v klidu rozmysleli, co dál. Z mé osobní zkušenosti vyplývá, že je velmi důležité rozlišovat mezi tím, co je děsivé a tím, co je pro firmu skutečně nebezpečné.

Pokud už jste se stali obětí děsivé fáze, nezoufejte, máme pro vás řešení. Moderní kariérní online diagnostika vám pomůže zorientovat se na vaší další cestě, utřídit si myšlenky, uvědomit si své dovednosti a silné stránky a nakopnout v dalším směru vašeho kariérního růstu. Nakonec třeba zjistíte, že ukončení v dané pozici vám prospělo, můžete se zastavit, nadechnout a jít se vztyčenou hlavou dál.   

Náš Career Online Booster unikátní metrikou diagnostikuje váš přístup k práci, sebeřízení, vztah k lidem, zda umíte pracovat pod tlakem, jak si organizujete svůj čas, a jak si vedete pokud jde o výkon. Mimo těchto dovedností poskytne psycholog v rámci výstupu závěrečné zprávy také slovní hodnocení, souhrn silných stránek a rezerv, témat, které je dobré posilovat a rozvíjet a v neposlední řadě dostanete konkrétní doporučení jak dál. A to není všechno, po výstupu vaší zprávy si s psychologem můžete domluvit online sezení a výsledky detailněji probrat. 

Pokud už jste v minulosti nějakou základní diagnostiku absolvovali, máme pro vás rozšířené řešení. Všechno záleží na očekávání, co vám má kariérní diagnostika přinést. Na úplný začátek doporučujeme Career Online Booster, který odhalí výše zmíněné, a pak se můžeme klidně pustit do dalšího podrobnějšího rozboru vaší jedinečné osobnosti. 

Rozhodli jste se do toho jít s námi? Skvělé, každá zásadní změna v našich životech začíná rozhodnutím se posunout z místa. Protože není nic horšího, než stojíte tam, kde nemáte stát. My jsme připraveni se s vámi posunout, čekáme na vás: Career Online Booster

AUTORKA ČLÁNKU

Věnuji se byznysu v České republice přes čtrnáct let. Na svém webu publikuji unikátní články, kde propojuji své zkušenosti z obchodu, marketingu, retailu, ecommerce, psychologie, filozofie a leadershipu.

více informací o mně