MENU

Simona Zábržová

Úvodní strana » Inspirace

Inspirace

V životě hledám pořád inspiraci. Nikdy nebudu stát na místě a když mi někdo řekne, že jedu příliš rychle obvykle ještě zrychlím. A pak mě to zase dožene a vypíšu se z toho na blog. Ale tomu se říká život. Chci si užívat každé jeho pády i radosti, štěstí i starosti a hlavně ho cítit, protože ve výkonnostní době je tohle nadlidský úkol. 

POKUD MÁTE VÁŠEŇ K ŽIVOTU, LIDÉ SE VÁS BOJÍ. JÁ SE BOJÍM TĚCH, KTEŘÍ JI NEMAJÍ. Simona Zábržová

Zde je několik lidí, kteří vášeň k životu rozhodně mají a proto mě neskutečně inspirují.

Muži 

Jiří Fabián, vizionář TopMonks. Protože si dokáže vzít to nejlepší z novodobé anarchie a zavést to přirozeně do praxe fungování svobodné firmy. 

Tomáš Sedláček, ekonom a filosof. Protože si myslím, že má dva mozky a nikdy nestíhám jeho tempo. A to mě baví. 

Miloš Čermák, redaktor Seznam Zprávy (ex-šéfredaktor iHned.cz). Protože chytrých a vtipných novinářů, kteří mají pokoru k životu a opravdové srdce je málo. 

Tomáš Šebek, všeobecný chirurg, zakladatel uLekare.cz. Protože má neuvěřitelné množství energie, tah na branku a smysl i skvělou exekuci pro e-health budoucnost. 

Petr Šimůnek, šéfredaktor Forbes. Protože nám poměrně složitou cestou přivedl do ČR úžasný časopis, který tu chyběl.  

Tomáš Havryluk, místopředseda představenstva Alza. Protože se od něj mám nonstop co učit. Milej, pokornej a extrémně chytrej. Bojovník. 

Stefan Siedentopf, Head of planning CEE Ogilvy & Mather. Protože je to jeden z mála brand expertů, kteří zavádí vize do praxe a udávají směr. 

Ondřej Fryc, zakladatel Mall.cz. Protože byl jeden z prvních, který pochopil, jaký má online trh potenciál a nikdy to nevzdal. 

Radim Malota, kreativní ředitel SUITU. Protože byl jako můj životní i obchodní partner velkou oporou u všech mých začátků a nikdy mě nenechal padnout na zem. 

Martin Šenkýř, majitel advokátní kanceláře. Protože nad mými chybami drží ochrannou právní ruku a zároveň jsme velcí kamarádi.

Tomáš Jindříšek, majitel Dark Side. Protože jeho provázanost marketingového experta s efektivním byznysem je pro mě unikátní. 

Martin Rozhoň, investor. Protože investorů, kteří mají velké srdce na správném místě, není nikdy dost.  

Martin Kasa, investor. Protože mě fascinují jeho nadčasové myšlenky o tom, jak efektivně dělat byznys. 

Jan Penkala, konzultant. Protože má famózní přehled o evropském e-commerce trhu a ráda se od něj učím. 

 

Ženy

Wendy Milne, herečka a modelka. Protože je to sestra mého srdce, nejlepší kamarádka a podle mě nejúžasnější žena na světě. 

Blanka Matragi, modní a designová návrhářka. Protože má neskutečně moc energie, unikátních nápadů a dokáže je v krátkém čase dotáhnout do konce. 

Karin Horňáková, provozní ředitelka. Protože umět vyřešit každý problém s lidským přístupem a úsměvem, je neskutečné umění. 

Sandra Fridrichová, poradce CEO. Protože krásných, chytrých dam s vybalancovanou ženskou energií je málo. 

Pavlína Zábojníková, headhunter. Protože je neskutečně disciplinovaná, diplomatická a zároveň se jí daří skloubit náročnou práci s rodinou. 

Taťána Le Moigne, šéfka Google ČR /SK.  Protože v ČR postavila Google na zelené louce a nikdy u toho nepřestala být inspirativní ženou. 

Denisa Žideková, international brand manager. Protože její propojení nenucené a čisté ženskosti a budování brandu je úžasné. 

Magdaléna Divišová, headhunter. Protože když vás práce nebaví, vždy pro vás něco najde. A navíc se přesně trefí do vašeho gusta.   

Lenka Šromová Ševítová, project manager. Protože ušla pěšky 4.500 km za 4 měsíce přes celé USA.

Ivana Chýlková, herečka. Paní Herečka. Šarmantní, svůdná a talentovaná žena. Studnice inspirace. 

Jaroslava Valová, zakladatelka Siko koupelny. Protože vybudovat kvalitní firmu v rodinném kruhu je stejně nejvíc.